Reference

JASO Distributor s.r.o.

Občasné výpadky chodu mrazicího boxu, značné obavy o uskladněné zboží a s tím spojené možné velké finanční ztráty nás vedly ke snaze monitorovat teploty, mít o nich spolehlivé záznamy a obdržet včas výstražnou zprávu o překročení nastavených hodnot.

Problém nám perfektně vyřešil Ing. Ladislav Smejkal, který nám nainstaloval monitorovací systémy s ukládáním dat v cloudu a nastavením alarmu.

S řešením jsme naprosto spokojeni. Službu doporučujeme všem zákazníkům, kteří potřebují mít jistotu, že jejich mrazicí boxy a tedy i zboží v nich jsou v pořádku.

Jiřána Jakubcová, jednatelka společnosti

Jozef Juhos

Při řešení úspory elektrické energie na víkendové chalupě jsem oslovil Pavoucek.net kde mi na míru „v průběhu velice krátké doby “ušili“ řešení ovládání odvlhčovače vzdušné vlhkosti s kritérii tak, aby opravdu toto odvlhčení bylo účinné, účelové a plně funkční. Navíc jako bonus mi bylo dodáno monitorování veličin dané vlhkosti v odvlhčovaném prostoru, a to v závislosti v daném čase a teploty místnosti a venkovní teploty. Další veličinou je i závislost hydrostatického tlaku v čase. Vše velice přehledně zobrazované v systému grafana. Na základě sledování těchto veličin jsem si byl schopný rychle nastavit daná kritéria spínání odvlhčovače vzdušné vlhkosti ke své spokojenosti.

A pak si na tom nevytvořte 🙂 svoji závislost toto celé sledovat !!!!

Ing. Jozef Juhos